کوکوپیت
خانه / گروبگ / سایت خرید گروبگ باکیفیت

سایت خرید گروبگ باکیفیت

سایت خرید گروبگ باکیفیت فعالیت خود را به صورت گسترده در همین بستر اینترنتی آغاز نموده است. تولید و عرضه این محصول با کیفیت درجه یک در این مرکز نیز امکان پذیر می باشد.

گروبگ باکیفیت

همان طور که می دانید امروزه استفاده از بستر های کشت آماده در بین تولید کنندگان گل و گیاه و گلخانه داران بزرگ رواج گسترده ای دارد. یکی از مهم ترین دلایل استفاده از این بستر های کشت آماده یا به اصطلاح گروبگ های باکیفیت می تواند قیمت مناسب و صرفه اقتصادی این بسترهای کشت آماده باشد.
کیسه های گروبگ در واقع نایلون های یو وی داری می باشند که قابلیت اجرایی کشت های بدون خاک و یا به عبارت دیگر کشت های هیدروپونیک در آن ها دیده می شود.
تولید محصولات غذایی سالادی و صیفی جات ها به صورت عمده در این کیسه های کشت پر فراژ قابل بهره برداری خواهند بود. کیفیت و مرغوبیت محصولات تولیدی با این روش بسیار بالا می باشد. زیرا مراحل تولید دائم در حال کنترل هستند.

سایت خرید گروبگ باکیفیت

انواع گروبگ ها در بازار

کیسه های کشت یا گروبگ ها در انواع سایزهای متفاوت به بازار عرضه می شوند. تمامی این کیسه ها درای ساختاری یکسانی می باشد و همگی آن ها دارای لایه داخلی مشکی رنگ و لایه خارجی سفید رنگ هستند.
گروبگ ها بسته به نوع کشت محصول داخل آن ها دارای ابعادی متفاوت هستند. مثلا برای کشت توت فرنگی استفاده از گروبگ هایی به ابعاد 110*25 مناسب می باشد.

سایت خرید گروبگ باکیفیت

مزایای استفاده از گوربگ

  • مقرون به صرف بودن
  • صرفه جویی بیشتر در مصرف آب و خاک
  • ماندگاری و دوام بالا
  • صرفه جویی در زمان رشد گیاه
  • دسترس پذیر بودن و قیمتی مناسب

محتوای درونی گوربگ ها به طور معمول از کوکوپیت ها و پرلیت ها پر می شوند.

سایت خرید گروبگ باکیفیت

سایت خرید گروبگ باکیفیت

گروبگ ها در بازار با برندهای متفاوت داخلی و خارجی عرضه می شود که در بین تمامی این برندها، گوربگ های تولیدی در داخل ایران می تواند از نظر کیفیتی و همچنین از نظر قیمت بهترین محصول باشد.
خرید و فروش انواع گروبگ های باکیفیت در این سایت با هدف عمده فروشی به تمامی نقاط کشور ممکن می باشد. حال برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود می توانید با راه های ارتباطی موجود با ما در ارتباط باشید. تحویل سفارشات شما خریداران عزیز در کمترین مدت زمان ممکن صورت می پذیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com