کوکوپیت
خانه / پالم پیت / قطب فروش پالم پیت درجه یک

قطب فروش پالم پیت درجه یک

قطب فروش پالم پیت که جایگزین مناسب و ارزان قیمتی برای کوکوپیت ها می باشد در ایران دارای طرفداران زیادی است و خرید آن ها توسط کشاورزان بسیار گسترده شده است. بعلت تنوع در مواد اولیه کیفیت های مختلفی از آن ها موجود است که قطب فروش پالم پیت درجه یک از پرطرفدارترین ها است.
آیا قیمت های مختلفی که از انواع کودها و کوکوپیت ها در بازار موجود است شما را نگران ساخته؟ آیا به فکر جایگزین نمودن محصولی ارزان تر و باکیفیت تر می باشید؟
تمام سوالاتی که فکر شما را درگیر کرده تنها با معرفی محصولی بسیار ارزشمند به نام پالم پیت که در ادامه به شرح ویژگی ها آن می پردازیم رفع خواهد شد.

قطب فروش پالم پیت

پالم پیت چیست؟

امروزه سازندگان محصولات کشاورزی به فکر تولید موادی هستند که بتوان آن ها را به جای خاک های معمولی به کار برد و باعث بهبود کیفیت خاک و تسریع رشد گیاهان شوند.
در این راستا محصولاتی چون کوکوپیت، پالم پیت، پیت ماس و … تولید شده اند که هر کدام با دارا بودن ویژگی های منحصر بفرد از بازار فروش خوبی برخوردارند.
پالم پیت ها از ضایعات نخل خرما و بطور دقیق تر از الیاف تنه و ریشه های نابجای درخت خرما تهیه می شوند که به علت ویژگی های مثبتی که دارند می توان آن ها را جایگزین مناسبی برای کوکوپیت ها قرار داد.
پس از جمع آوری مواد مورد نیاز ابتدا آن ها را سرند می کنند و سپس برای کاهش میزان شوری آن ها را شستشو می دهند.
می توان از پالم پیت ها بعنوان بستر کشت هیدروپونیک گیاهانی مانند گوجه فرنگی، خیار، توت فرنگی و انواع نشا و کاکتوس استفاده نمود و شاهد تاثیرات مثبت در روند رشد آن ها شویم.

قطب فروش پالم پیت

مزایای تولید و استفاده از پالم پیت

این ضایعات سلولزی که با قیمت های مناسب روانه بازار گلخانه ها شده اند دارای مزایای زیر می باشند

  • جذب آب مناسب
  • تخلخل خوب و بالا
  • دارای بودن مواد آلی برای رشد گیاه
  • بستری سبک
  • جذب رطوبت بالا
  • بومی و تولید داخلی بودن

به سبب مواردی که گفته شد کشاورزان و گلخانه داران به فکر استفاده از آن بجای سایر مواد و کود ها افتاده اند و به کمک آن سعی دارند بهترین محصولات را تولید کنند.
یکی دیگر از دلایل علاقمندی کشاورزان به پالم پیت ها عدم نیاز به آب زیاد است که آن ها را برای کشورمان ایران که با مشکل کم آبی مواجه است بسیار مناسب می کند.

قطب فروش پالم پیت

فطب فروش پالم پیت مرغوب

به دلیل فراوان بودن درختان نخل در ایران، سازندگان به فکر تهیه پالم پیت ها می باشند که این کار باعث بالابردن تولید داخلی و بهبود وضع اقتصادی کشور می شود.
در طی سال های اخیر تولید و پرورش درختان نخل به طرز چشمگیری افزایش یافته و حتی به ۵ برابر هم می رسد.
در شهر هایی که درختان خرما فراوان هستند، ضایعات تنه و ریشه آن ها جمع آوری شده و به کارخانجات تولیدی برده می شود.
قطب فروش پالم پیت های درجه یک در شهر هایی که دارای شرایط گلخانه ای مناسب و نشاکاری و پرورش گیاهان فراوان هستند وجود دارد.
در این مناطق که عموما شهر های شمالی مانند مازندران را در بر می گیرد شرایط آب و هوایی مناسب است و بخش زیادی از محصولات کشور را تامین می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی پالم پیت

عمده فروشی پالم پیت در بازار

عمده فروشی پالم پیت ، مرغوب ترین انواع بستر کشت دست اول و باکیفیت را …