کوکوپیت
خانه / کوکوپیت / کوکوپیت قالبی / نمایندگی انواع کوکوپیت قالبی

نمایندگی انواع کوکوپیت قالبی

انواع کوکوپیت قالبی به صورت های مختلف وارداتی در نمایندگی های موجود در سطح کشور وجود دارند، کوکوپیت های قالبی بهترین گزینه جهت بهره وری از این مصول منحصر به فرد می باشد.

کوکوپیت چگونه بستری برای کاشت است؟

با کمی تحقیق و بررسی خواهید دید که تنوع محصولی در تولید انواع بستر های کشت بسیار زیاد است که هر کدام دارای مزیت های خاص به خود هستند.
اما متخصصین کشتورزی با انجام آنالیز ها و بررسی های متعدد به این مهم پی برده اند که بستر کشت کوکوپیت یهترین و با صرفه ترزن نوع بستر کشت می باشد.

انواع کوکوپیت قالبی

در راستای استفاده و بهره گیری از کوکوپیت رشد گیاه مورد نظر هم سهل تر و هم سریع تر صورت می گیرد در حالی که هیچ خطر و ضرری محیط زیست را تهدبد نمی کند.
بارز ترین و مورد توجه ترین خصوصیت کوکوپیت قابلیت جذب آب بالای آن است. به طوری که خاک مخلوط شده را همیسه مرطوب نگه میدارد و همیشه مقدار قابل تومهی آب در خود ذخیره دارد و همین امر موجب صرفه جویی بهینه ای در مصرف آب می شود.
تهویه مناسب این بستر نیز موجب تسریع رشد گیاه در بهترین کیفیت خود می شود. طول عمر و دوام بالای کوکوپیت از دیگر مزایای حائز اهمیت آن است که گاهاً دیده شده بیش از ده سال قابلیت بازدهی مطلوبی را دارد.
نکته ی جالب این جاست که وجود کوکوپیت نه تنها موجب به خطر افتادن محیط زیست نمی سود بلکه تجزیه شده و به طبیعت بازگشته می شود.

واردات کوکوپیت

کوکوپیت عمدتاً به دو صورت فله ای و قالبی تولید و تزیع می شود. اما به موجب انجاب مطلوب واردات بیشترین کوکوپیت وارد شده به صورت قالب هایی در ابعاد مختف طبق انواع نیاز ها است. بیشترین کوکوپیت های توزیع شده در جهان محصولات تولید شده ی کشور های هند و سریلانکا می باشد.

انواع کوکوپیت قالبی

مراکز فروش انواع کوکوپیت قالبی

انواع کوکوپیت قالبی را می توان از نماینگی هایی که به طور مستقیم از طرف تولید کننده در حال فعالیت است را تهیه کرد.
فقط بایستی قبل از انجام خرید در مورد انواع برند ها و قالب های کوکوپیت های تولید شده هر کشوری تحقیقاتی حداقلی به عمل آورید تا خریدی مطمئن و مقرون به صرفه تری داشته باشید.

انواع کوکوپیت قالبی

قیمت انواع کوکوپیت

کوکوپیت ها در واقع قیمت چندان ارزانی ندارند. اما دارای تنوع قیمتی هستن که به جهت مطلع شدن از آخرین قیمت ها مراجعه به سایت های آنلاین معتبر در دسترس ترین گزینه ی پیشنهادی است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت کوکوپیت قالبی در ایران

آحرین قیمت کوکوپیت قالبی در ایران را می توانید از طریق نمایندگی های فروش و …